Володимир Дубинський: “Мали переговори з Федерацією — наступного сезону “Прометей” продовжить виступи в Суперлізі”

Володимир Дубинський: “Мали переговори з Федерацією — наступного сезону “Прометей” продовжить виступи в Суперлізі” 1 - basket.com.ua

Президент “Прометея” Володимир Дубинський розповів про те, що в наступному сезоні клуб зіграє в українській Суперлізі.

“То була не дуже приємна ситуація, але під час війни ми зрозуміли, що повинні єднатися, щоб залишатися сильними. Ми мали переговори з федерацією і вирішили, що наступного сезону “Прометей” продовжить виступи в українській Суперлізі.

Нам треба бути більш обережними, більш сильними. Це розуміє і федерація, і ми, що зроблені деякі помилки. Але наша мрія – виграти Єврокубок, зіграти в Євролізі. Спорт – це найважливіше.

І якщо ми можемо грати в Єврокубку, якщо ми можемо грати в Євролізі, ми повинні йти цим шляхом, ми будемо намагатись бути одними з кращих.

Це наша мрія, і я впевнений, що ми знайдемо рішення з федерацією, ми будемо грати в українському чемпіонаті наступного сезону. Ми знаходимо деякі точки порозуміння з керівництвом федерації щодо того, як це працюватиме”, – сказав Дубинський.

0

Автор публікації

Офлайн 3 дні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1676

2 думки про “Володимир Дубинський: “Мали переговори з Федерацією — наступного сезону “Прометей” продовжить виступи в Суперлізі”

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю