Мінспорту визнало “Прометей” критично важливим для функціонування економіки – працівників забронюють від мобілізації

Мінспорту визнало "Прометей" критично важливим для функціонування економіки – працівників забронюють від мобілізації 1 - basket.com.ua

Міністерство молоді та спорту опублікувало наказ про визначення спортивного клубу «Прометей» критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, повідомляє Трибуна.

Такий статус дозволяє не мобілізувати 50% військовозобов’язаних працівників організації та футбольного клубу. У разі наявності обґрунтованої потреби кількість військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню, може перевищувати 50%.

Раніше критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період було визначено УАФ, УПЛ, «Шахтар», «Динамо», «Дніпро-1», «Зорю» «Оболонь», «Кривбас», «Карпати».

0

Автор публікації

Офлайн 21 годину

BasketAdmin

18
Коментарі: 1Публікації: 808

2 думки про “Мінспорту визнало “Прометей” критично важливим для функціонування економіки – працівників забронюють від мобілізації

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.