Правила basket.com.ua

На цій сторінці Ви зможете ознайомитись з функціоналом, який basket.com.ua надає зареєстрованим користувачам (надалі просто “користувач”).

Додати новину

Додавати новини можуть лише авторизовані та не забанені користувачі. Натиснувши кнопку “Додати новину”, Ви потрапите на відповідну сторінку. Викладайте свою інформацію та надсилайте адмінам сайту, які обробляють новину, визначають необхідність її появи у стрічці новин, а також виставляють їй оцінку (кредит). Після того, як новина з’являється на головній сторінці basket.com.ua, Ви автоматично стаєте учасником конкурсу Newsmaker (відповідний розділ створено на головній сторінці), що стартує щомісяця. В рамках цього конкурсу підсумовуються всі кредити, отримані Вами за новини, що потрапили в стрічку новин, визначаються та нагороджуються переможці.

Також кожен з учасників може отримати додаткові бонуси (коефіцієнт) за кількість зароблених кредитів протягом місяця, залежно від якості матеріалів, що постачаються. Виплачується лише кратна сума 50, яка множиться на коефіцієнт користувача (тобто, якщо ви заробили 76, то до виплати йде 50, а решта 26 переносяться на наступний місяць.). Свої призові ви отримуєте щомісячно.

Чим унікальніша новина, тим вищий кредит (якщо інформація береться з інших джерел, то має бути точне гіперпосилання на конкретну новину-першоджерело). Для перекладних матеріалів необхідне посилання і першоджерело і переклад. Крім усього вищепереліченого враховується грамотність та стилістика. Всі новини мають бути із заголовками українською мовою та оформлені у стилі сайту. Приймаються авторські аналітичні матеріали.

Трохи про оцінку надісланих новин. Копіпаст українських ресурсів оцінюється найнижче, а тому вигідніше зробити свій переклад новини із зарубіжного ресурсу, написати власний матеріал (можливо відео). Згодом ви побачите, що кілька своїх новин нададуть вам більше кредитів, ніж велика кількість копіпаста. Звертайте увагу на те, як оформлюються новини сайту (відповідність із ними додасть кредитів вашої новини).

Також не оцінюється копіпаст новин з наступних сайтів:

fbu.ua
basketball.ru
championat.com
isport.ua
sports.ru
sport.ru (tribuna.com)
superleague.ua
slamdunk.ru
sportbox.ru
sport-express.ru (ua)
basket-planet.com
sportarena.com

Будь-які авторські перекладені новини завжди одержують більше кредитів, ніж просто скопійована новина. З іншого боку, будь-яка спроба видати чиюсь новину за свою авторську, надіславши її без вказівки джерела, каратиметься штрафом аж до обнулення кредитів.

Блоги

Кожен користувач має можливість створити власний блог. Відвідувачі блогів можуть залишати в них коментарі та формувати оцінку блогу. Блоги, що набрали 100 позитивних оцінок, автоматично потрапляють у розділ Хіти.

Особистий кабінет

Натиснувши на нік користувача Ви отримуєте певну інформацію про конкретного користувача. Звертаємо увагу на те, що місто та країну вписує сам користувач, а отже ця інформація може не відповідати дійсності. Вся решта інформації додається до Особистого кабінету автоматично.

Особиста листування

У Власному кабінеті кожного користувача є кнопка Надіслати повідомлення. Натиснувши її, Ви можете надіслати повідомлення будь-кому зареєстрованому. Там же Ви можете переписуватись з вибраними адресатами надалі. Інформація про отримані повідомлення з’являється над основним меню, поряд з кнопкою Вихід.

Фоли та дисквали

Дуже хотілося б якомога рідше звертатися до цієї теми, але… За недотримання правил basket.com.ua користувач може отримати “фол” (три дні бана). П’ять фолів автоматично трансформуються у “дисквал” (два тижні бана), тоді як три “дисквали” обертаються довічним баном. Кожен “фол” автоматично забирає 100 в індикаторі репутації, “дисквал” – 300.

Коментарі

Тут можна розміщувати не лише текстову інформацію, а й зображення, а також відеоматеріали. Користувачі можуть оцінювати чужі коментарі, але щоб виставити критичну оцінку, свою позицію необхідно пояснити. Коментар найрейтинговіших коментарів, що отримали більше 5 голосів, автоматично стає хітовим і піднімається у верхню частину стрічки коментарів.

Індикатор репутації

Це оцінка всіх попередніх коментарів користувача за останніх 12 місяців, зроблена іншими зареєстрованими користувачами. Цей показник дозволяє припустити, чи коментар залишений шановним автором чи ні. “Індикатор репутації” розташовується поруч із ніками всіх користувачів (у вигляді м’яча – від 1 до 5).

Нагадаю, що для того, щоб виставляти оцінку користувачам, необхідно провести на сайті мінімум 30 днів і написати мінімум 20 коментарів.

Індикатор репутації користувача не буде незмінним. Він складатиметься з рейтингу за останніх 12 місяців і кожен наступний місяць з нього вираховуватимуться 10%. Один крок в індикаторі репутації – 300 балів (один м’яч).