Дмитро Забірченко: “Чутки про Заплотинського ходять, я двічі пробував додзвонитися йому, але не зміг”

Дмитро Забірченко: “Чутки про Заплотинського ходять, я двічі пробував додзвонитися йому, але не зміг” 1 - basket.com.ua

Головний тренер “Київ-Баскета” Дмитро Забірченко прокоментував інформацію про спробу незаконного перетину кордону України форвардом команди Вадимом Заплотинським.

– Дмитре Олександрович, чи вірна інформація, що гравця вашої команди затримано при спробі незаконного перетинання нашого кордону?

– Чутки ходять, але, якщо чесно, я не знаю, – каже Дмитро Забірченко. – Я двічі пробував додзвонитися йому, але не зміг. Тому все може бути. Тільки він сам може або підтвердити або спростувати цю інформацію.

– Звідки ви про це дізналися?

– Як і всі – з мережі. В середу, 15 травня, коли пройшла перша інформація. Відразу почав набирати його, але марно. Він – доросла людина, думаю, якщо захоче, то сам передзвонить мені.

– Як ви можете охарактеризувати Вадима Заплотинського, як гравця і людину?

– Можу сказати, що він порядний хлопець. Все виконував, що від нього вимагали на майданчику. У житті – людяний. Завжди міг прийти на допомогу партнерам, особливо молодим. Не можу сказати, що він був ветераном у команді, але трішки старшим за деяких хлопців. Таким гравцем, на якого можна було покластися. У мене з ним були добрі, робочі стосунки. Можна сказати, ми допомагали один одному – я йому, а він мені.

– У нього за кордоном була сім’я?

– Та начебто – ні. Здається, дружина тут – в Україні. Дітей у них, наче, не було.

– З керівництвом клубу ви ще не обговорювали цю ситуацію?

– Ні. Справа в тому, що у баскетболі з гравцями нема, як, наприклад, у футболі, довгострокових контрактів. По закінченні сезону 2023/24 у наших хлопців контракти закінчилися. Тому вони зараз вільні.

– У Заплотинського також контракт закінчився?

– Так, але ми мали спілкуватися з ним, що до його продовження.

– Команда зараз у відпустці?

– Так. Відразу по закінченню сезону ми розпустили хлопців. Домовилися, що вони відпочивають, а десь наприкінці травня починаємо спілкуватися з усіма про нові угоди. Будемо дивитися, з ким продовжувати контракти, а з ким – ні. Кого вирішимо підписати, ті і будуть збиратися і готуватися до нового сезону.

– На Заплотинського ви розраховували у майбутньому?

– Звичайно. У Київ-Баскеті Вадим провів два сезони – до мене півтора, зі мною пів. За цей час він був ключовим гравцем команди.

– Як ви думаєте, що далі може бути з ним?

– Та звідки я можу знати про те, що відбулося? Я ж із ним так і не поспілкувався.

0

Автор публікації

Офлайн 24 хв.

BasketAdmin

18
Коментарі: 1Публікації: 809

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.