Євробаскет-2022: Іспанія розгромила Грузію

Євробаскет-2022: Іспанія розгромила Грузію 1 - basket.com.ua

Збірна Іспанії здобула впевнену перемогу над Грузією 90:64 у другому турі Євробаскету-2022, помстившись грузинам за поразку в червні у відборі на ЧС-2023.

Іспанія заробила відрив наприкінці першого тайму, а потім зробили міні-ривок 6:0, щоб отримати 9-очкову перевагу до перерви.

В третій чверті іспанці зробили ривок 11:3 , зробивши рахунок 51:34), а потім під завершення десятихвилинки ще один ривок 7:0 до рахунку 71:47. Останні 10 хвилин гри були чистою формальністю.

Грузія – Іспанія 64:90 (16:18, 15:22, 16:31, 17:19)

Євробаскет-2022: Іспанія розгромила Грузію 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Іспанія розгромила Грузію 5 - basket.com.ua