Рассел Вестбрук влаштував штовханину у матчі з “Далласом” і був вилучений з паркету

Рассел Вестбрук влаштував штовханину у матчі з "Далласом" і був вилучений з паркету 1 - basket.com.ua

Расселл Вестбрук провалив третій матч серії першого раунду плей-оф проти “Далласа” (90:101). Баскетболіст за 19 хвилин набрав 1 очко (0/3 двоочкові, 0/4 триочкові, 1/2 штрафні), зібрав 3 підбирання, віддав 1 передачу, зробив 1 перехоплення, поставив 2 блок-шоти при 2 втратах.

Расселл в третій чверті був незадоволений тим, що йому дали фол на Дончичу і почав активно апелювати до арбітрів, паралельно штофхнувши словенця, Пі Джея Вашингтона і навіть рефері. Після перегляду арбітри виписали йому технічний, який був для нього другим у матчі – його вилучили з гри.

Свій перший технічний фол Вестбрук отримав на початку другої чверті, коли грубо сфолив проти Джоша Гріна.