Євробаскет-2022. Франція в битві з овертаймом перемогла Італію

Євробаскет-2022. Франція в битві з овертаймом перемогла Італію 1 - basket.com.ua

Французи почали краще, набираючи очки стабільніше та впевненіше, тому вони вели у рахунку протягом усієї першої половини.

Перелом стався наприкінці третьої чверті, коли французи почали втрачати м’яч на веденні та дозволяти опонентам набирати легкі очки, фолити та дозволяти потрапляти через себе з фолом. Італійці скористалися шансом і виграли десятихвилинку з рахунком 31:18, повернувшись у гру.

Здавалося, Італія свого не віддасть, але французи “затягли гру в кінцівку”, а там лідер італійців Фонтеккіо двічі промахнувся з лінії, після чого Тома Ертель розрізав оборону суперників і зрівняв рахунок, перевівши матч у овертайм.

У додатковий час Франція спокійно довела матч до перемоги.

Євробаскет-2022. 1/4 фіналу

Берлін, Німеччина

Франція — Італія 93:85 ОТ (27:20, 11:11, 18:31, 21:15, 16:8)

Євробаскет-2022. Франція в битві з овертаймом перемогла Італію 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022. Франція в битві з овертаймом перемогла Італію 5 - basket.com.ua