Станіслав Медведенко: “На районі ми на себе взяли роль поліції”

Станіслав Медведенко: "На районі ми на себе взяли роль поліції" 1 - basket.com.ua

Легендарний український баскетболіст, дворазовий чемпіон НБА Станіслав Медведенко розповів про свою участь в обороні Києва від російських окупантів.

“Звісно була можливість виїхати за кордон. Не вважаю, що потрібно кудись їхати. У цей час треба залишатись в Києві – підтримувати й все, що можна, робити. Ми у себе на районі зробили штаб самооборони. Повністю свій район контролюємо. Налагодили чергування, роздачу продуктів. Я чергую і моя дружина це робить у центрі зв’язку.

Ми взяли повністю свій район – Микільську Слобідку. Я вважаю, це дуже важливо, бо ми на себе взяли роль поліції. Наша задача – мінімізувати мародерство, щоб не було ніяких пригод. Якщо будуть якісь диверсанти, то ми їх маємо арештувати та доставити до СБУ.

Був один випадок, коли взяли диверсанта – він переховувався у бомбосховищі греко-католицької церкви. Фотографував – його арештували та здали СБУ. Я не брав у цьому участь.

Знаєш, у нас на районі такий спокій – усі наркомани не знають, що робити. Усі кажуть, що ми виконали план роботи поліції на 2 роки вперед по закладках, – сказав Медведенко.

Дзвонили з НБА керівники по міжнародній роботі, з ФІБА керівництво. Зараз я з ними постійно на зв’язку.

Також ми хочемо, після того як переможемо, запустити програму по збору коштів на відбудову спортивної інфраструктури в Києві”

0

Автор публікації

Офлайн 6 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5710

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю