Артем Сліпенчук: “Я не розумію поведінку деяких гравців “Дніпра”. Це ганьба”

Артем Сліпенчук: "Я не розумію поведінку деяких гравців "Дніпра". Це ганьба" 1 - basket.com.ua

Прес-конференція після матчу «Дніпро» – «Черкаські Мавпи»

Андрій Агафонов, центровий «Черкаських Мавп»:

– Загалом враження не позитивні і не негативні. «Дніпро» заслужено переміг. Бажаю їм вдачі в фіналі. Але сама поведінка, як вони це все роблять. Я бачив їх обличчя, коли було -20. Трохи по-іншому було. А коли гра вже зроблена і ще щось там намагатися готуватися, щось чіплятися, якась штовханина. Це трошки по-дитячому. Там дорослі хлопці: Станіслав Тимофеєнко, Кирило Натяжко, Володимир Конєв. Це якась дитяча поведінка. У цілому гра, серія – супер. Мені дуже сподобалось. «Дніпро» заслужено переміг, це 100%. Я їм бажаю вдачі, ще раз кажу. Але оця кінцівка – трохи дитяча, не можуть себе професіонали так поводити.

Артем Сліпенчук, головний тренер «Черкаських Мавп»:

– В першу чергу вітаю «Дніпро». Я це завжди роблю, коли програю, вітаю будь-яку команду. Я поважаю їх, вони заслужено перемогли. Як сказав Андрій Агафонов, бажаю їм успіху в фіналі. Я також підтримую Андрія. У нас йде війна в державі. На майданчику ми б’ємось, граємо. Але треба поважати один одного. Мої хлопці завжди поважають свого суперника на майданчику і за його межами. Не буду казати за всю команду, але я не розумію поведінку деяких гравців «Дніпра». Не буду називати імена. Це ганьба. Я цього просто не розумію, відверто кажучи. Навіщо таку серію і такі ігри опускати такою поведінкою?

Сирена повітряної тривоги не завадила нам, але в перші хвилини після неї ми були не готові ментально. Не фізично чи щось таке. Не стримали тиск, допустили мільйон помилок в нападі і захисті, заслужено програли. Хочу сказати велике дякую своїм гравцям за те, як вони бились і грали в цій серії. Вони віддали все, що в них є. Пишаюсь ними. Велике дякую вболівальникам, які підтримають нас протягом всього сезону. Намагаємось робити максимум кожного дня, робити результат.

Станіслав Тимофеєнко, форвард «Дніпра»:

– В нас по традиції завжди після тривоги в Дніпрі ми починаємо грати. Я вірив в команду. Тренери зайшли, ми змінили наш захист. Тренер сказав, що потрібно використовувати в нападі. У тренерів був час подивитися слабкі сторони суперника, ми це використовували. Сказали грати в швидкий баскетбол, тому що «Мавпи» були з обмеженою ротацією. В четвертій чверті змогли їх просто перебігати за рахунок захисту. Влучили всі вільні кидки. Вся команда молодці.

Дуже крута серія, незважаючи на рівень нашого чемпіонату. Дякую, що він взагалі в нас є і ми граємо в баскетбол, є спорт. Відпочиваємо і готуємося до «Рівного». Це дуже класна команда. Вони по сезону показали, що зіграні і грають в класний баскетбол. Думаю, фінал буде цікавий. Постараємося без пригод для наших вболівальників. А «Черкаські Мавпи» нехай вирішують з «Київ-Баскетом» хто є хто.

Володимир Коваль, головний тренер «Дніпра»:

– Божевільна серія, божевільні дві гри домашні. Я взагалі не розумію, як ми сьогодні кидали три чверті з таким відсотком. Велика повага «Черкаським Мавпам». Вони провели феноменальну роботу. В сезоні була інша зовсім команда, але ці три гри вони дуже добре підготувалися, розібрали нас. Не скажу, що ми не були готові, але десь вони здивували нас своїм захистом. Особливо здивували ветерани команди, які зіграли великі хвилини і витримали навантаження. З великою повагою відношусь до «Мавп». Дякую їм за серію.

Дякую своїй команді за те, що вона має характер і не опустила руки. Ми три чверті грали в незрозуміло що, але зібралися. Дотерпіли, проявили характер. Знайшли п’ятірку, яка змогла дати результат в захисті і нападі. Дуже вдячний вболівальникам. Просто шалена підтримка була в нас в Черкасах, де хлопець з барабаном змінив дві футболки, які наскрізь були мокрі. Дякую за ту підтримку, і сьогодні була шалена підтримка. Дуже дякую вболівальникам. Ви наш шостий гравець. Завдяки вам ми не опускали руки і перемогли.

0

Автор публікації

10
Коментарі: 0Публікації: 2248

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.