Вища ліга: результати матчів 13 січня

Вища ліга: результати матчів 13 січня 1 - basket.com.ua

У суботу, 13 січня, матчами у Кропивницькому, Пущі-Водиці та Слобожанському продовжився ігровий тиждень регулярного чемпіонату Вищої ліги.

Найцікавішим і найрезультативнішим видався матч київського Селф Мейда та Харківських Соколів. Більшість часу попереду були кияни, але наприкінці четвертої чверті Харківські Соколи вийшли вперед і вигравали +1 перед останньою десятихвилинкою. Кінцівка матчу виявилась рівної і завершилось все неймовірною розв’язкою – Іван Чмиренко складним, але точним триочковим кидком за 8 секунд до кінця вивів Селф Мейд вперед, але Григорій Алтухов встиг принести Харківським Соколам перемогу – 98:97.

Відзначимо одразу 16 з 29 точних триочкових Селф Мейда, чого виявилось мало для перемоги. У киян 27 очок набрав Вадим Лукінський, 23 очка на рахунку Вадима Довідного. У харківської команди потужний матч видали Владислав Чевердін з 36 очками (третій показник сезону) і 14 підбираннями та Григорій Алтухов з 23 очками та 10 передачами.

Збірна Сумської області-БК СумДУ здобув перемогу над Хмельницьким з рахунком 78:68 в матчі регулярного чемпіонату Вищої ліги.

Сумська команда всю гру контролювала хід подій, в третій чверті вела +30, але в кінці сумська команда дозволила супернику скоротити своє відставання.

Найрезультативнішим в матчі став Іван Філоненко з 16 очками.

Ще в одній грі Ніко-Баскет впевнено обіграв Політехнік 81:60. Миколаївська команда вирішальний ривок зробила в другій чверті, яку виграла 30:13 і довела свою перевагу до 20 очок. Надалі миколаївська команда спокійно довела гру до перемоги.

Найрезультативнішими в матчі стали Богдан Лук’ян у Ніко-Баскета з 28 очками і Владислав Цицора у Політехніка з 20 очками.

Завтра, 14 січня, у регулярному чемпіонаті Вищої ліги відбудуться ще три матчі.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Вища ліга. Чоловіки

Субота, 13 січня

Збірна Сумської області-БК СумДУ – Хмельницький 78:68 (18:13, 24:7, 23:23, 13:25) / статистика
Селф Мейд Баскет – Харківські Соколи 97:98 (35:29, 23:24, 15:21, 24:24) / статистика
Політехнік – Ніко-Баскет 60:81 (17:19, 13:30, 13:23, 17:9) / статистика