Євробаскет-2022: Грузія здобула першу перемогу, здолавши Туреччину в другому овертаймі 1 - basket.com.ua

Співгосподарі чемпіонату Європи грузини перемогли Туреччину 88:83.

Результат гри визначився після двох овертаймів. Рахунок зрівнявся 66:66 за 34 секунди до кінця. Сенгун вивів вперед Туреччину, використавши прекрасну передачу Шейна Ларкіна, але Сандро Мамукелашвілі відповів своїми двома очками.

В першому овертаймі Туреччина вела п’ять очок, але Макфадден забив кілька триочкових, дозволивши Грузії зіграти ще п’ять хвилин. А вже в другому овертаймі Сандро Мамукелашвілі та Бека Бекаурі трьома попаданнями забезпечили команді перевагу і Туреччині так і не вдалося відігратися.

Євробаскет-2022. Група А

4 вересня

Туреччина — Грузія 83:88 2ОТ (25:19, 8:17, 16:17, 19:15, 7:7, 8:13)

Євробаскет-2022: Грузія здобула першу перемогу, здолавши Туреччину в другому овертаймі 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Грузія здобула першу перемогу, здолавши Туреччину в другому овертаймі 5 - basket.com.ua