Євробаскет-2022: Чорногорія обіграла Грузію, вибивши її з турніру

Євробаскет-2022: Чорногорія обіграла Грузію, вибивши її з турніру 1 - basket.com.ua

Чорногорія в останньому турі групового етапу Євробаскету-2022 переграла Грузію 81:73, завоювавши путівку в 1/8 фіналу турніру і не пустивши туди грузинів.

Чорногорія не програла жодної чверті в матчі, але грузини весь матч були поруч. За три хвилини до кінця рахунок був 65:62 на користь Чорногорії, але Михайлович в цей момент забив триочковий після свого ж підбирання в атаці. Більше до кінця чорногорці не давали Грузії наблизитись ближче, ніж на 6 очок.

Грузія – Чорногорія 73:81 (19:21, 16:20, 17:17, 21:23)

Євробаскет-2022: Чорногорія обіграла Грузію, вибивши її з турніру 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Чорногорія обіграла Грузію, вибивши її з турніру 5 - basket.com.ua