Євробаскет-2022: Болгарія здобула свою першу перемогу на турнірі

Євробаскет-2022: Болгарія здобула свою першу перемогу на турнірі 1 - basket.com.ua

Болгарія здобула свою першу перемогу на Євробаскеті, обігравши господарів Грузію 92:80.

Напруга в матчі трималась всі 40 хвилин матчу, але вдала серія в третій чверті дала Болгарії перевагу наприкінці.

В першу чергу болгари завдячують своїй перемозі результативною грою Ді Боста (33 очки та 12 передач) та Александара Везенкова (28 очок та 14 підбирань).

Обидві команди перед останнім туром мають по одній перемозі, але зберігають шанси на плейоф.

Грузія – Болгарія 80:92 (18:14, 20:25, 19:27, 23:26)

Євробаскет-2022: Болгарія здобула свою першу перемогу на турнірі 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Болгарія здобула свою першу перемогу на турнірі 5 - basket.com.ua