Торніке Шенгелія через травму плеча пропустить Євробаскет-2022

Торніке Шенгелія через травму плеча пропустить Євробаскет-2022 1 - basket.com.ua

Перемога Грузії над  Нідерландами у відбірковому турнірі ЧС-2023 у Тбілісі була затьмарена травмою плеча Торніке Шенгелія, яку він отримав у середині третьої чверті

При рахунку 49-35 на користь господарів і за шість хвилин до кінця чверті капітан збірної Грузії намагався зловити м’яч. Але він втратив рівновагу, послизнувся і впав на праве плече.

Шангелія не зміг повернутися і покинув майданчик у сльозах. 31-річний форвард набрав з гру 20 очок. Грузія перемогла з рахунком 77:66.

За останніми даними, травма гравця настільки серйозна, що унеможливлює участь у майбутньому Євробаскеті.