Валерій Плеханов: “Участь у Балканській лізі – то була моя ініціатива, моя ідея”

Валерій Плеханов: "Участь у Балканській лізі - то була моя ініціатива, моя ідея" 1 - basket.com.ua

Головний тренер “Будівельника” Валерій Плеханов дав нове інтерв’ю клубному каналу, в якому зокрема поділився очікуваннями від майбутнього відбору Ліги чемпіонів та участю в Балканській лізі.

“Наразі мета одна – кваліфікація Ліги чемпіонів. Усе інше – потім. Додаткова інформація поки не обговорюється, головне – ті матчі, які чекають на нас після 21 вересня.

Триває підготовка не лише на рівні ментальності: мої помічники вже займаються нашими суперниками, є попередній скаутинг цих команд, перші напрацювання.

Уже найближчими днями почнемо дивитися перші відео з підготовки до першого суперника.

Ще раз скажу – засучивши рукави, ми всі дружним колективом працюємо над тим, щоб 21 вересня бути у потрібних кондиціях, з повною інформацією і про себе, і про суперника, і обов’язково із програмою того, як ми хочемо досягти результату.

Балканська ліга? То була моя ініціатива, моя ідея. Я вважаю, що та команда, яка зібрана зараз, має грати. Ми не повинні лише тренуватися.

Цей турнір дає нам додаткові 16-18 матчів у сезоні з хорошими суперниками – насамперед, я маю на увазі представників Ізраїлю.

Я вважаю, що ігрова практика необхідна на постійній основі, та додавання саме цього турніру нам дуже допоможе підтримувати себе в ігровому тонусі протягом усього сезону.

Практично у кожній команді з Ізраїлю будуть 5-6 американців, там не буває слабких команд у найвищому дивізіоні. Крім того, останнім переможцем Балканської ліги був клуб з Ізраїлю”, – сказав Плеханов.

0

Автор публікації

Офлайн 6 днів

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 5719

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю