Артем Сліпенчук: “Черкаським Мавпам” потрібно виправляти ситуацію”

Артем Сліпенчук: "Черкаським Мавпам" потрібно виправляти ситуацію" 1 - basket.com.ua
Джерело: https://fbu.ua/

Після новорічної паузи регулярний чемпіонат Суперліги Parimatch стартує баблом у Черкасах. За час перерви Черкаські Мавпи підписали ще одного легіонера та змінили головного тренера – тепер наставником команди є Артем Сліпенчук.

Про те, як команда працює з новим тренером та чого очікувати вболівальникам від домашнього баблу прес-служба ФБУ дізналась у Артема Сліпенчука.

– Скільки тренувань встигли провести в новій команді і яке перше враження справили гравці?

– У Черкасах я вже тиждень, за який ми провели 6 тренувань. Перше враження – нормальне, робоча атмосфера, хлопці професійно ставляться до тренувань, але через те, що прийшов новий тренер зі своєю філософією, маємо зробити багато роботи. Тому крок за кроком йтимемо в тому напрямку, який нам потрібний.

– Як зі сторони оцінюєте результат команди в першій частині сезону?

– Зрозуміло, що всі оцінюють результат, а там наша команда має лише одну перемогу. Потрібно виправляти ситуацію. Але зараз команда змінюється, додаються гравці, наприклад додався Ді Джей. Від тренування до тренування, від гри до гри поступово додаватимемо.

– Георгій Ступенчук на прес-конференціях багато критикував своїх гравців. Як вам з ними зараз працюється?

– Усі гравці різні. Зрозуміло, що хтось схоплює інформацію швидко, хтось гірше. Але це звичний процес, тому працюватимемо. Намагаємося поступово прищеплювати свою філософію, але при цьому максимально швидко.

– Як оцінюєте шанси своєї команди в домашньому баблі?

– Ніяк не оцінюю. Подивимося. У кожній окремій грі намагатимемося перемагати, а там буде видно

– Ну і на завершення, що б Ви могли сказати вболівальникам Черкаських Мавп?

– Нашим уболівальникам – терпіння. Ще раз скажу, що всі судять за результатом, і ми робитимемо все, щоб досягати результату, а там уже бачитимемо, що з цього вийде. Одне можу пообіцяти, що гратимемо і працюватимемо на максимум своїх можливостей: фізично, технічно, тактично. А так, це гра, будь-що може статися, виходить – не виходить, летить у кошик чи ні – це вже специфіка професії. Але максимально віддаватимемо всіх себе.

0

Автор публікації

Офлайн 7 години

vodolaz

128
Коментарі: 6Публікації: 7297

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.