Іссуф Санон та Олександр Липовий цього літа не зіграють за збірну України

Іссуф Санон та Олександр Липовий цього літа не зіграють за збірну України 1 - basket.com.ua

Збірна України продовжує підготовку до матчів пре-кваліфікації Олімпійських ігор, які в серпні буде зіграно у Стамбулі.

Напередодні наша національна команда зіграла перший контрольний матч в рамках підготовки до офіційних зустрічей, в якому протистояла збірній Литви (72:100).

В цій грі не взяли участі три гравці, які були в розширеному ростері збірної України. Надалі збірна України готуватиметься без захисників Іссуфа Санона та Олександра Липового, які через проблеми зі здоров’ям вже полишити тренувальний табір. Наразі відновлюється від ушкодження ще один захисник Анатолій Шундель, який залишається у команді і тренується за індивідуальним планом.

Ситуацію прокоментував головний тренер команди Віталій Степановський:

“Липовий потренувався з нами півтора дня — вечірнє тренування 15 числа та два тренування 16 липня. Ще до початку збору він проходив медогляд і, на жаль, у нього не дуже хороші результати цього медогляду, і лікарі заборонили йому отримувати великі навантаження. Тому йому прописали курс лікування, він відновлюється і готується безпосередньо до сезону.

Санон ще за 10 днів до початку збору зателефонував мені і розповів про те, що він травмувався під час індивідуальної роботи. Ми робили все, щоб Іссуф відновився, він працював в індивідуальному режимі. Він працював із тренером з фізичної підготовки, намагався брати участь у командних тренуваннях, але, на жаль, його турбує травма і було прийнято рішення, щоб він готувався до сезону. Він не може працювати на 100%.

Шундель з командою. Він травмував палець, йому наклали лангет і зараз він із цим лангетом не може, на жаль, тренуватись. Але він залишається у збірній, працює з тренером з фізпідготовки за індивідуальним графіком. Подивимось, як буде далі”.

0

Автор публікації

Офлайн 2 години

BasketAdmin

13
Коментарі: 1Публікації: 377

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю