Янніс Адетокунбо набрав 31+10 за 21 хвилину в матчі проти Іспанії

Янніс Адетокунбо набрав 31+10 за 21 хвилину в матчі проти Іспанії 1 - basket.com.ua

Суперник збірної України по груповому раунду чемпіоната Європи команда Греції зіграла перший контрольний матч, в якому здобула переконливу перемогу над чемпіонами світу збірною Іспанії — 86:70.

Зірковий форвард грецької збірної Янніс Адетокунбо за 20:33 хвилини на майданчику записав до активу 31 очко (9/11 двоочкових, 2/3 триочкових, 7/10 штрафних), 10 підбирань, 3 передачі та 1 перехоплення.

Греція – Іспанія 86:70 (31:13, 19:22, 13:22, 23:13)

Греція: Я. Адетокунбо 31 + 10 підбирань + 3 передачі, Дорсі 11 + 4 передачі, Калатес 7 + 4 передачі + 3 підбирання – 4 втрати, К. Адетокунбо 7, Папаніколау 5 + 3 передачі — старт, Аграваніс 9 – 4 втрати, Калайцакіс 4, Яннуліс 3, Т. Адетокунбо 3 + 4 підбирання, Бохорідіс 2, Папапетру 2, Каселакіс 2