Вища ліга: результати матчів 8 березня

Вища ліга: результати матчів 8 березня 1 - basket.com.ua

Сьогодні, 8 березня, в рамках регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги зіграні три матчі у Пущі-Водиці.

Кожна гра видалась доволі цікавою для глядачів. Доля матчу Самбора та Push Team-ДТЕУ визначилась в овертаймі. Основний час кияни були попереду, правда більше ніж на 10 очок Самбір суперника не відпускав, а в завдяки потужній кінцівці Самбір зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм. А додаткову п’ятихвилинку Самбір виграв 9:3, вигравши матч 99:93.

В складі Самбора 23 очка набрав Максим Воробйов, а у киян найрезультативнішим став Дмитро Кравченко з 34 очками та 8 підбираннями.

ДіДіБао теж дав бій СумДУ – остання чверть розпочиналась за переваги сумчан +3, але кінцівку один з лідерів Вищої ліги провів впевнено, здобувши перемогу 91:82.

У ДіДіБао 26 очок набрав Дмитро Неволін, 24 очка в активі Станіслава Алексейчика. У СумДУ Максим Михайлов набрав 21 очка, зробив 8 підбирань та 6 передач.

Ще в одному матчі Львівська Політехніка обіграла Хмельницький 86:81. Перша половина матчу пройшла за переваги Хмельницького, а ось після великої перерви гру контролювали гравці Львівської Політехніки.

У Хмельницьку дабл-дабл оформив Віталій Володін (22 очка та 11 підбирань), у львів’ян Данило Ковальчук набрав 23 очка, зробив 10 підбирань та 6 передач, а найрезультативнішим став Назар Путько з 26 очками.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ВИЩОЇ ЛІГИ

До вашої уваги відеотрансляція матчів:

Вища ліга. Чоловіки

П’ятниця, 8 березня

Львівська Політехніка-КІВС – Хмельницький 86:81 (18:17, 15:21, 24:9, 29:34) / статистика

Самбір – Push Team-ДТЕУ 99:93 ОТ (18:22, 27:30, 19:19, 26:19, 9:3) / статистика

ДіДіБао – СумДУ 82:91 (13:20, 19:23, 27:19, 23:29) / статистика