Вища ліга. Результати матчів 27 січня

Вища ліга. Результати матчів 27 січня 1 - basket.com.ua

Трьома матчами в Пущі-Водиці продовжився ігровий тиждень регулярного чемпіонату Вищої ліги.

В центральному матчі двох команд з топ-5 СумДУ обіграли Селф Мейд 97:94. Сумська команда з кінця першої чверті володіла ініціативою в матчі, ще в кінці четвертої чверті вела +18, але розгубила перевагу. Селф Мейд міг переводити гру в овертайм, але Вадим Довідний, заробивши три штрафних за 27 секунд до кінця реалізував лише один, впустивши можливість зрівняти рахунок.

У сумчан потужний матч провів Максим Михайлов – 30 очок, 8 підбирань та 8 передач. 31 очок в активі Івана Філоненка. У киян Вадим Лукінський оформив дабл-дабл з 31 очка та 12 підбирань, у Вадима Довідного 24 очка та 9 передач.

Харківські Соколи одержали другу перемогу в баблі, здолавши Хмельницький 91:69. В цьому матчі тріпл-дабл оформив новачок Соколів Євген Коровяков, який лише днями покинув Старий Луцьк – проти Хмельницького у нього 14 очок, 14 підбирань та 12 передач. Потужний матч провів ще один екс-лучанин Григорій Алтухов – 20 очок, 8 підбирань, 6 передач та 5 перехоплень.

В останній грі дня столичний Push Team-ДТЕУ обіграв Push-ЦДУ з Кропивницького з рахунком 82:56. Команда з Кропивницького до середини другої чверті була попереду багато в чому завдяки своєму лідеру Роману Потєєву, який за першу половину набрав 19 очок, але за другу половину Потєєв набрав 4 очки, команда всього 20, а кияни перехопили ініціативу і довели матч до перемоги.