Підсумкова турнірна таблиця Суперліги Favbet

Підсумкова турнірна таблиця Суперліги Favbet 1 - basket.com.ua

Столичним баблом завершився регулярний чемпіонат Суперліги Favbet серед чоловічих команд сезону 2023/24.

За підсумком матчів останнього туру в турнірній таблиці відбулась одна зміна – Київ-Баскет обіграв Запоріжжя в перший день домашнього баблу і обійшов запоріжьку команду в турнірній таблиці, утримавшись на третьому місці до кінця чемпіонату.

Таким чином, переможцем регулярного чемпіонату став Дніпро, який виграв 26 з 27 матчів. За ним фінішував дебютант Суперліги Рівне-ОШВСМ, а третім став Київ-Баскет.

До вашої уваги підсумкова турнірна таблиця регулярного чемпіонату Суперліги Favbet

Підсумкова турнірна таблиця Суперліги Favbet 3 - basket.com.ua

Далі вісім кращих команд продовжать боротьбу за чемпіонство в плей-оф, який стартує 26 березня. За підсумком регулярного чемпіонату маємо такі пари чвертьфіналів:

Дніпро (1) – Політехніка-Галичина (8)
Рівне (2) – Старий Луцьк (7)
Київ-Баскет (3) – Прикарпаття-Говерла (6)
Запоріжжя (4) – Черкаські Мавпи (5)

Серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-е місце пройдуть до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика в першому раунді матимуть команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату зайняли більш високе місце.