Ніколу Йокича моментально вилучили з майданчика за нервовий зрив під час матчу

Ніколу Йокича моментально вилучили з майданчика за нервовий зрив під час матчу 1 - basket.com.ua

Центровий “Денвер Наггетс” Нікола Йокич отримав вилучення за суперечки з суддями у виїзному матчі регулярного чемпіонату НБА проти “Чикаго Буллз” (114:106).

Йокичу не сподобалося, що на ньому не зафіксували фол в кінці другої чверті. Йому виписали технічний фол, але відразу видалили з паркету. Технічний наглядач матчу Марк Ліндсі заявив, що це сталося через дуже грубе слово, яке Йокич сказав на адресу рефері.

За 16 хвилин на майданчику Йокич встиг набрати 4 очки, 9 підбирань та 6 передач.