НБА визнала дві суддівські помилки в кінцівці скандального матчу “Лейкерс” – “Торонто”

НБА визнала дві суддівські помилки в кінцівці скандального матчу "Лейкерс" - "Торонто" 1 - basket.com.ua

НБА оцінила роботу суддів наприкінці матчу регулярного чемпіонату НБА “Лос-Анджелес Лейкерс” – “Торонто Репторс” (132:131).

За останні дві хвилини гри два епізоди рефері розцінили невірно. Обидва мали бути зафіксовані проти “Репторс”. Перше порушення правил не було зафіксовано на розігруючому “Лейкерс” Остіні Рівзі – Скотті Барнс здійснив фол у нападі на ньому, неправильно поставивши заслін. В іншому володінні судді не помітили, що  форвард “Торонто” Ар Джей Барретт ударив Ентоні Девіса по руці, внаслідок чого центровий “Лейкерс” втратив м’яч.

Головний тренер “Торонто” Дарко Раякович розлютився після гри, назвавши суддівство “ганьбою НБА” через різницю штрафних кидків 23:2 на користь “Лейкерс” у четвертій чверті.