НБА покарала головного тренера “Торонто” за різкі слова про суддівство після матчу з “Лейкерс”

НБА покарала головного тренера "Торонто" за різкі слова про суддівство після матчу з "Лейкерс" 1 - basket.com.ua

НБА оштрафувала головного тренера “Торонто Репторс” Дарка Раяковича на 25 000 доларів за публічну критику суддівства після поразки від “Лос-Анджелес Лейкерс” (131:132) в гостьовому матчі регулярного чемпіонату НБА.

“Це обурливо. Те, що трапилося сьогодні – повна нісенітниця. Це ганьба. Ганьба для суддів. Ганьба для ліги, яка припускає подібне. У них двадцять три штрафних у четвертій чверті, а у нас лише два? І як нам тоді грати?”, – сказав Раякович.

НБА випустила звіт про роботу суддів за підсумками матчу і не знайшла помилок на користь “Лейкерс”. Навпаки, рефері на останніх хвилинах двічі помилилися у бік “Торонто”, не зафіксувавши фоли у гравців команди Раяковича.