Наставник збірної Литви Рімас Куртінайтіс озвучив плани своєї команди на найближчі матчі.
“Спочатку ми маємо перемогти. Ми маємо вигравати всі матчі і таким чином розвивати переможний менталітет. Це розвивається лише через перемоги. Ми хочемо грати якомога менше, бо не хочемо наражати себе на небезпеку перед важливими матчами.
Мета не в тому, щоб перемогти українців. Ми маємо грати, вигравати та щось покращувати в цих матчах, щоб, коли ми гратимемо офіційні матчі, ми могли грати якомога краще“, – сказав він.

