Туреччина баззером від свого кільця перевела матч з Італією у овертайм

Туреччина баззером від свого кільця перевела матч з Італією у овертайм 1 - basket.com.ua

Туреччина зіграла товариський матч з Італією, в якому доля матчу вирішилась в овертаймі.

Італійці вели 75:72 на останніх секундах зустрічі у рамках товариського турніру Кубок Трентіно. Розігруючий Марко Спіссу не реалізував штрафний, який міг збільшити перевагу до 4 очок, а через кілька секунд виконав 3-очковий, який також не досяг мети.

І тут гравець збірної Туреччини Емір Кабаджа зробив підбір, закинув зі своєї зони і зрівняв рахунок – 75:75.

У додатковий час Італія все ж вирвала перемогу – 90:89.

У Туреччини, яка є суперником збірної України на пред-олімпійському турнірі, Омер Юртсевеноформив дабл-дабл з 23 очками та  20 підбираннями, 16 очок набрав Фуркан Коркмаз