Жіноча Суперліга: результати матчів 13 січня

Жіноча Суперліга: результати матчів 13 січня 1 - basket.com.ua

В суботу, 13 січня, в рамках регулярного чемпіонату жіночої Суперліги відбулись два матчі.

В центральному матчі дня Рівне-ОШВСМ дав бій вдома лідеру чемпіонату Київ-Баскету. Рівненська команда потужно почала матч і на початку другої чверті вела +17, але столичні гості зуміли переломити хід поєдинку і другу чверть виграли 28:12, зрівнявши рахунок – 43:43.

Друга половина матчу вийшла рівною – жодна з команд не вигравала більше 5 очок, а в четвертій чверті, за яку команди на двох набрали 13 очок, – не більше 2 очок. В підсумку чотири чверті матчу завершились внічию 74:74.

Овертайм  розпочався з три очкового Кіби, але далі очки набирали лише киянки, які виграли овертайм 15:3, а з ним і матч 89:77, залишившись непереможними.

У рівненської команди відзначимо Вікторію Шматову з 27 очками, у Київ-Баскета найрезультативнішою з 29 очками стала Анжеліка Ляшко, а Анна Ольховик до 20 очок додала 14 підбирань.

Завтра команди проведуть ще один матч.

В іншому матчі дня Франківськ-Прикарпаття вдруге за два дні переграв у Києві Динамо-УДУ – 81:45. Франківська команда ще в першій чверті досягла двозначної переваги і надалі не віддавала сумнівам свою перемогу.

У Франківська-Прикарпаття знову сильний матч видали лідери команди Оксана Моллова, яка з 27 очками стала найрезультативнішою в матчі, та Кристина Філевич, яка завершила гру з 6 очками, 10 підбираннями та 7 передачами. У Динамо 25 очок набрала Оксана Фастова.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

Жіноча Суперліга. Регулярний чемпіонат

Субота, 13 січня

ДИНАМО-УДУ ім. М.П.Драгоманова – Франківськ-Прикарпаття 45:81 (13:24, 12:18, 10:12, 10:27) / статистика

Рівне-ОШВСМ – Київ-Баскет 77:89 ОТ (31:15, 12:28, 25:24, 6:7, 3:15) / статистика