Вища ліга: результати матчів 28 січня

Вища ліга: результати матчів 28 січня 1 - basket.com.ua

В останній ігровий день баблу в Пущі-Водиці ключовим був розіграш останніх двох путівок до Кубку України, на які претендували три команди – Харківські Соколи, Селф Мейд та Push Team-ДТЕУ.

В першому матчі дня Харківські Соколи обіграли СумДУ 88:78. Харківська команда вже наприкінці першої чверті оформила перевагу +10 і хоч СумДУ не відставав далеко, декілька разів наближався на відстань однієї атаки, але лідерство Харківські Соколи не віддали, впевнено контролюючи гру, особливо в кінцівці.

Дабл-дабл в матчі оформив капітан Харківських Соколів Владислав Чевердін – 22 очка, 11 підбирань, у Євгена Коровякова 18 очок та 9 підбирань, а у Григорія Алтухова 21 очко та 8 підбирань.

В протистоянні столичних Push Team-ДТЕУ та Селф Мейд, враховуючи вранішню перемогу Соколів, першим потрібна була лише перемога, щоб залишати собі шанси на топ-6 і право зіграти у Кубку України. Push Team-ДТЕУ більшість часу була попереду, максимально вигравала +12 у третій чверті, мала +8 за 4:30 до кінця матчу, але не втримала перевагу. На останній хвилині Селф Мейд вийшов вперед, а вирішальним став триочковий Вадима Довідного за 22 секунди до кінця матчу.

У Push Team-ДТЕУ Олексій Кочура набрав 29 очок, а у Селф Мейда кращими стали Владислав Лукінський з 20 очками та 5 підбираннями, Олександр Петров та Іван Чмиренко – по 15 очок.

Таким чином, саме Селф Мейд та Харківські Соколи зіграють у 1/8 фіналу Кубку України в столичному баблі.

Ще в одному матчі дня Хмельницький обіграв Push-ЦДУ 101:74. Вiталiй Володiн в цьому матчі приніс Хмельницькому 20 очок та зібрав 9 підбирань. У лідера команди з Кропивницького Романа Потєєва 33 очка та 8 підбирань.