Вища ліга. Результати матчів 2 березня

Вища ліга. Результати матчів 2 березня 1 - basket.com.ua

У суботу, 2 березня, в рамках регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги зіграні чотири матчі – три у Пущі-Водиці та одна перенесена гра у Сумах.

В центральному матчі дня за четверте місце в турнірній таблиці між Харківськими Соколами та Ніко-Баскетом боротьби не вийшло. Ніко-Баскет вже в першій чверті об означив свою перевагу, вигравши десятихвилинку +7. Харківські Соколи в другій чверті повернули інтригу до матчу, зрівнявши рахунок, але третю чверть Ніко-Баскет виграв 23:11, заробив собі комфортну перевагу, яку до кінця втримав – 80:67.

У переможців Богдан Лук’ян набрав 28 очок, зробив 7 підбирань та 6 передач, а Олександр Гарбар оформив дабл-дабл з 16 очок та 11 підбирань. У Харківських Соколів Владислав Чевердін набрав 23 очка, а ось Григорій Алтухов за 30 хвилин не реалізував жодного кидка з гри (0-6) і набрав лише 3 очка зі штрафних.

Прометей здобув другу два дні розгромну перемогу, здолавши Селф Мейд 109:57. Вже у першій половині гри перевага Прометея перевищила три десятки очок – 63:29. Друга половина гри перетворилась у формальність.

Відразу 7 гравців Прометея набрали 10 і більше очок, а найрезультативнішим став Дмитро Клебан з 16 балами. Зазначимо також, що 10 асистами відзначився Ілля Шавгаров.

Цікавою видалась стартова гра дня в Пущі-Водиці між Push-ЦДУ та Політехніком. Обидві команди бажали перервати свої серії поразок і в підсумку це вдалось команді з Кропивницького – 76:69. Push-ЦДУ в першу чергу зусиллями Романа Потєєва, який набрав 36 очок за матч і 26 очок за першу половину, на велику перерву пішов з перевагою над Політехніком +23, але харківська команда не здалась, виграла третю чверть 22:6, повернувши інтригу. Все вирішувалось на останніх хвилинах і тут сильнішими виявились баскетболісти з Кропивницького.

В Сумах СумДУ обіграв столичний Push Team-ДТЕУ 83:64. Господарі контролювали гру фактично весь матч, за виключенням кінцівки другої чверті, коли гостям вдалось зробити ривок і навіть вийти вперед.

У переможців найрезультативнішим з 20 очками став Максим Михайлов. У киян відзначимо Костянтина Пунду з 10 очками та 9 підбираннями.

Завтра, 3 березня, у Вищій лізі відбудуться ще чотири гри.