Вища ліга: результати матчів 10 лютого

Вища ліга: результати матчів 10 лютого 1 - basket.com.ua

В рамках регулярного чемпіонату чоловічої Вищої ліги зіграні чергові три матчі у Києві, Хмельницькому та Слобожанському.

Найбільш інтригуючим вийшов матч у Хмельницькому між місцевою командою та столичним Push Team-ДТЕУ. Вчора в цій парі кияни впевнено вигравали і сьогодні теж, здавалось, тримали матч під контролем – вже в першій чверті заробили перевагу +14, але після великої перерви Хмельницький переломив хід гри, до мінімуму скоротив відставання і в решті перевів гру в овертайм. Там перші хвилини Хмельницький навіть був попереду, але гравці Push Team-ДТЕУ вирвали перемогу – 94:102.

У Хмельницького потужний дабл-дабл оформив Вiталiй Володiн – 21 очко та 20 підбирань. У киян найрезультативнішим став Дмитро Кравченко з 21 очком, а Олександр Косенков (18 очок, 11 підбирань) та Роман Маярчук (18 очок та 10 підбирань) оформили дабл-дабл.

У Києві Харківські Соколи виграли шостий матч поспіль, обігравши Push-ЦДУ 89:68. У харківської команди 29 очок набрав Григорій Алтухов, який реалізував 7 з 11 триочкових, 20 очок та 8 підбирань в активі Владислава Чевердіна, Євген Коровяков записав до активу 19 очок та 7 підбирань. Лідер Push-ЦДУ Роман Потєєв набрав 27 очок.

Ще в одному матчі у Слобожанському Ніко-Баскет розгромив Політехнік 109:54. У переможців Богдан Лук’ян набрав 20 очок, а Микита Горячий оформив дабл-дабл з 11 очок та 10 підбирань.

Завтра, 11 лютого, ігровий тиждень завершиться двома яскравими за вивіскою матчами – о 10:00 Харківські Соколи зіграють з Селф Мейдом, а о 12:00 розпочнеться гра Ніко-Баскета та Прометея.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ВИЩОЇ ЛІГИ

До вашої уваги відеотрансляція матчів:

Вища ліга. Чоловіки

Субота, 10 лютого

Push-ЦДУ – Харківські Соколи 68:89 (14:23, 17:31, 18:20, 19:15) – статистика

Хмельницький – Push Team-ДТЕУ 94:102 ОТ (17:28, 23:22, 19:13, 27:23, 8:16) – статистика

Політехнік – Ніко-Баскет 54:109 (16:25, 15:25, 13:23, 10:36) – статистика