Вембаньяма вдруге поспіль виявив неповагу до суперника. Фанати кричали образи на його адресу 1 - basket.com.ua

Центровий “Сан-Антоніо Сперс” Віктор Вембаньяма в матчі регулярного чемпіонату НБА з “Нью-Йорк Нікс” (105:126) відмахнувся від захисника суперників Іммануїла Куїклі після того, як заробив права на два штрафні кидки.

Наприкінці третьої чверті центровий “Нью-Йорка” Айзея Хартенштайн порушив правила на Вембаньямі. Куїклі хотів забрати м’яч у Віктора, але той жорстко відмахнувся від нього рукою. Під час виконання штрафних кидків Вембаньямою уболівальники “Нікс” скандували “Переоцінений!”. В попередньому матчі перший номер драфту-2023 грубо відреагував на пропозицію допомоги від розігруючого “Торонто” Денніса Шрьодера.

Вембаньяма за 30 хвилин на майданчику в грі з “Нікс” набрав 14 очок, 9 підбирань, 2 передачі та 1 блок-шот.