Валерій Плеханов: “Найбільша проблема була з “Київ-Баскетом”

Валерій Плеханов: "Найбільша проблема була з "Київ-Баскетом" 1 - basket.com.ua

Головний тренер БК Запоріжжя Валерій Плеханов в коментарі клубіній прес-службі поділився своїми думками після луцького баблу, де запорізька команда знову показала 100% результат перемог.

“На підготовку до цього баблу ми мали достатньо часу, тому добре попрацювали на тренуваннях та розібрали гру суперників. Як я й казав, найбільша проблема була з Київ-Баскетом. У них новий тренер, оновлений склад, тому ще не до кінця розуміли принципи їхньої гри.

Від інших суперників ми знали, чого чекати – “зони” від Старого Луцька, жорсткого пресингу від Черкаських Мавп, і так далі. Важливо, що в усіх матчах хлопці проявили характер. Ще не до кінця задоволений якістю гри в захисті, хоча в усіх матчах ми пропускали не багато.

Вкотре відзначу, що тепер ми маємо більшу варіативність. Завдяки Нікітіну – тиск у фарбі, завдяки Кабанову – стабільно атакувати з периметра. У матчі зі Старим Луцьком нам було набагато легше розбивати їхню “зону” саме через Кабанова.

Продовжують радувати наші лідери. Окрема подяка капітану Олександру Сізову, який грає більше за всіх, залишаючись фундаментом цієї команди. Добре в захисті відіграв Антон Буц. Можливо, десь не вистачило його очок, зате в захисті він додав.

Залишаються питання щодо швидкого нападу та варіативності пік-н-роллів, але на даний момент основне – це результат. Нам важливо було втримати 2 місце та повірити у себе. Коли ти виграєш 6 матчів поспіль у прямих конкурентів, то, мабуть, сумніви у тому, що ти чогось вартий, зникають. Я радий, що наші гравці повірили у себе, повірили у нашу ідею, тому будемо продовжувати у тому ж дусі”.

0

Автор публікації

Офлайн 2 дні

vodolaz

128
Коментарі: 5Публікації: 7232

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.