Леброн Джеймс назвав винуватців поразки “Лейкерс” в скандальній кінцівці матчу з “Голден Стейт”

Леброн Джеймс назвав винуватців поразки "Лейкерс" в скандальній кінцівці матчу з "Голден Стейт" 1 - basket.com.ua

Форвард “Лос-Анджелес Лейкерс” Леброн Джеймс залишився незадоволеним роботою суддів в кінці матчу регулярного чемпіонату НБА проти “Голден Стейт Ворріорз” (121:128). За 2:08 до сирени Джеймс реалізував триочковий, який міг зробити рахунок 120:124, але його влучання відмінили через сумнівний заступ.

“Я ніколи раніше не бачив, щоб в такий момент ігрового часу судді виносили подібне рішення. Це дуже дивно”, – заявив Джеймс.

Крім того, в кінці відбувся казус через поломку лічильника 24 секунд, який перестав працювати за дві хвилини до сирени. Судді кілька разів відновлювали гру, але зупиняли її знову, у зв’язку з неполадками. Фінальні дві хвилини ігрового часу розтягнулися більш ніж на 23 хвилини реального.

“Я занадто старий для всього цього”, – висловився Леброн про скандальну ситуацію.