Гравці “Юти” відіграли солідне відставання у матчі з “Мілвокі” та встановили рекорд НБА

Гравці "Юти" відіграли солідне відставання у матчі з "Мілвокі" та встановили рекорд НБА 1 - basket.com.ua

“Юта” після трьох чвертей відставала від “Мілвокі” на 12 очок – 83:95. Підопічні Вілла Харді останню чверть виграли з рахунком 40:13.

Це дозволило “Джаз” встановити рекорд НБА. Вони стали першою командою з 1996 року (з моменту ведення статистики play-by-play), яка обіграла суперника в останній чверті на 25+ очок, використовуючи при цьому лише п’ятірку гравців (Джордан Кларксон, Кейонте Джордж, Вокер Кесслер, Лаурі Маркканен, Келлі Оліник) без замін.