Топова європейська збірна продовжила контракт із головним тренером

Топова європейська збірна продовжила контракт із головним тренером 1 - basket.com.ua
Джерело: sportowefakty.wp.pl

Збірна Польщі продовжила контракт з Ігорем Мілічічем. Попередня угода завершувалася через рік, а тепер діятиме до кінця Олімпійських ігор-2028.

Під керівництвом цього фахівця поляки стали четвертими на Євробаскеті-2022, а також вийшли до 1/4 фіналу чемпіонату Європи 2025.

“Цієї осені виповнюється п’ять років відтоді, як Ігор Мілічич очолив команду, і ми вважаємо, що це був дуже хороший період для польського баскетболу та національної збірної, яка досягла відчутних успіхів.

 Команда розвивається, кістяк команди стабільний, лідери все ще голодні, а нові імена систематично вводяться” – сказав Гжегож Баханський, президент Федерації баскетболу Польщі.

Автор публікації

Офлайн 3 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9186

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.