Євробаскет-2022: Франція у важкій грі перемогла Литву

Євробаскет-2022: Франція у важкій грі перемогла Литву 1 - basket.com.ua

Збірна Литви попри неймовірну гру у стартових матчах Євробаскету-2022 залишається без перемог. Після поразки від Словенії у другому турі литовці поступили іншому фавориту турніру збірній Франції 73:77.

Гра була справжньою битвою двох команд, які відчайдушно прагнули перемогти. Литва розпочала матч з перевагою в 13 очок у середині першої чверті, але на початку другої чверті Франція вирівняла гру.

Матч залишався напруженим до моменту, коли за рахунку 64:62 на користь Литви Франція зробила ривок 9:0 і повела 71:64 за 2 хвилини до гри. Рокас Йокубайтіс забив два пізні триочкові, щоб скоротити відставання до одного очка, але Руді Гобер двома точними штрафними за 1,7 секунди до кінця поставив крапку у цьому яскравому протистоянні.

Литва – Франція 73:77 (25:23, 16:17, 15:10, 17:27)

Євробаскет-2022: Франція у важкій грі перемогла Литву 3 - basket.com.ua Євробаскет-2022: Франція у важкій грі перемогла Литву 5 - basket.com.ua