Українці за кордоном: Близнюк, Ковляр, Войналович

Українці за кордоном: Близнюк, Ковляр, Войналович 1 - basket.com.ua

У плей-оф чемпіонату Франції “Шоле” зрівняв рахунок в серії з “Метрополітан 92” в чвертьфінальній серії 1:1 завдяки домашній перемозі 83:80.

Богдан Близнюк провів на майданчику 17 хвилин, за які набрав 8 очок (2/4 двоочкові, 1/1 триочкові, 1/2 штрафні), зробив 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах та 2 втратах.

В фінальній серії чемпіонату Естонії “Калев” виграв на виїзді у “Тарту Улікооль” 90:73 і повів 2:0 у серії до трьох перемог.

У переможців Олександр Ковляр за 23 хвилини набрав 15 очок (3/3 двоочкові, 2/4 триочкові, 3/3 штрафні), зробив 2 підбирання, 7 передач при 1 фолі та 1 втраті.

За Тарту 22 хвилини зіграв Андрій Войналович, який набрав 13 очок (1/3 двоочкові, 3/4 триочкові, 2/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, зробив 1 перехоплення та 1 блок-шот при 2 фолах.