Команда Олександра Ковляра сенсаційно перемогла “Прометей”

Команда Олександра Ковляра сенсаційно перемогла “Прометей” 1 - basket.com.ua

Прометей” зазнав першої поразки в сезоні Латвійсько-естонської баскетбольної ліги, програвши естонському “Калеву” українського захисника Олександра Ковляра. Естонці виграли з рахунком 94:80.

Ковляр, вийшовши з лави, відіграв майже 13 хвилин, набрав 3 очка (0/1 двоочкових, 1/3 триочкових), зробив 2 підбирання та 2 передачі (РЕ 3).

У складі “Прометея” за 16 хвилин 8 очок набрав Олександр Липовий (1/1 двоочкових, 2/3 триочкових), В’ячеслав Петров за 21 хвилину записав до активу 15 очок (3/3 двоочкових, 3/5 триочкових).

Іван Ткаченко за 7 хвилин набрав 3 очка, а Іссуф Санон за 16 хвилин записав до активу 1 очко (0/1 двоочкових, 0/3 триочкових, 1/2 штрафних) та 2 передачі.

Після цього матчу в активі “Прометея” 8 перемог у 9 матчах, “Калев” здобув 5 перемогу в 7 зустрічах. В середу, 23 листопада, “Калев” в Кубку Європи ФІБА протистоятиме київському “Будівельнику”, а “Прометей” в Єврокубку зіграє проти “Цедевіти-Олімпії”.