Експрезидент Федерації баскетболу Києва Макс Сергєєв: “Від хлопців вимагають захистити прапор, граючи в баскетбол, а не штурмувати посадки”

Експрезидент Федерації баскетболу Києва Макс Сергєєв: "Від хлопців вимагають захистити прапор, граючи в баскетбол, а не штурмувати посадки" 1 - basket.com.ua

Колишній редактор basket.com.ua та голова Федерацію баскетболу Києва Макс Сергєєв, який з перших днів повномасштабної війни пішов захищати Україну, в коментарях до допису Валерія Кондратьєва про ситуацію з відсутністю деяких гравців у таборі збірної України на матчах пре-кваліфікації Олімпіади висказав свою думку.

“Повністю підтримаю. Від хлопців не вимагають зʼявитися в окопах, або штурмувати посадки. Захистити прапор, ГРАЮЧИ В БАСКЕТБОЛ, навіть не на території України! Хвилюєтесь отримати травму… серйозно? Яка може бути поважна причина для відмови під час війни, коли кожна вдала подія під жовто-блакитними кольорами може надихнути тих, хто місяцями, роками працює в повній сраці? Замисліться над цим”, – написав Сергєєв

5

Автор публікації

Офлайн 1 день

vodolaz

123
Коментарі: 5Публікації: 7078

Одна думка про “Експрезидент Федерації баскетболу Києва Макс Сергєєв: “Від хлопців вимагають захистити прапор, граючи в баскетбол, а не штурмувати посадки”

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.