Гравець збірної України Павло Крутоус розповів про свій перехід до “Будівельника”.
“Дуже приємно назад повернутись у “Будівельник”. Мені зробили пропозицію і я не відмовився. Я всіх добре знаю в клубі: організацію, персонал, гравців. З Близнюком відіграли два сезони у “Київ-Баскеті”, з Тиртишником починали в БК “Київ”, з Бобровим і в збірній грали, і в БК “Київ”, в “Дніпрі” останній сезон.
Буде дуже гарний досвід попрацювати з Валерієм Плехановим. Я багато з ним пересікався, але ми були по різні сторони майданчику. Спілкувались по телефону, в збірній. Будемо знайомитись.
Ліга чемпіонів – це новий рівень для кожного з гравців, здобути новий досвід. Нам треба докласти багато зусиль, щоб потрапити до основного раунду, багато тренуватись.
Великий мінус, що ми не будемо тренуватися разом із командою. Наскільки я знаю, у «Будівельника» ще будуть турніри, в яких він братиме участь. Авжеж, щоб згуртованіше грати, треба разом тренуватися та награвати схеми. Але ми наберем кондиції в збірній і будемо готові. Час покаже”, – розповів Крутоус.
Других вариантов всё-равно не было. Повезло. Будет пахать в обороне за себя и за того ниггера)