Атакуючий захисник збірної України Святослав Михайлюк прокоментував гру нашої команди в першому контрольному матчі проти Анголи (92:93), в якому сам Свят, відігравши 16 хвилин, набрав 22 очки.
“Нам треба було зіграти цей матч, щоб побачити, де ми знаходимось як команда і над чим треба попрацювати. Тренер міг подивитися на гравців, хто з ким як грає і які пʼятірки використовувати.
Завжди хочеться вигравати, але основна ціль не виграти, а навчитися грати один із одним і визначати наші сильні та слабкі сторони. В цьому матчі ми програли підбирання, в кінці було дуже багато втрат і це два основних фактори, які вирішують результати на будь-якому рівні.
Я себе добре відчував на майданчику. Звісно, ці тренувальні ігри допоможуть знайти мені ігровий ритм. Завжди приємно грати за збірну, завжди приїжджаю, коли є можливість. У нас попереду важливі ігри — хочеться допомогти збірній подолати кваліфікацію.
Проти Грузії ми маємо зіграти краще, ніж проти Анголи. Грати в наш баскетбол, у нас ще є час підготуватися, ще є час проти Литви. Подивимось відео контрольних матчів і вирішимо, як треба грати”.

