Дмитро Забірченко: “Сьогодні дали пограти молодим, більшістю з яких я незадоволений”

Дмитро Забірченко: "Сьогодні дали пограти молодим, більшістю з яких я незадоволений" 1 - basket.com.ua
Джерело: youtube.com

Прес-конференція після матчу «Дніпро» – «Київ-Баскет»

Данііл Сипало, центровий «Дніпра»:

– Вітаю команду та вболівальників з перемогою. Дуже яскраві враження після гри. Є над чим працювати, але деякі моменти виправили, десь більше додали щось. Прогрес є після останньої зустрічі. Були якісь емоції після поразки в Кубку, злість, але перед грою всі хлопці налаштувалися та вимкнули все зайве, показали гарну гру сьогодні. Забути складно цю поразку, але приділяти їй багато уваги не варто. Ми думаємо про це, але не хвилюємось. В нас є ціль вища та необхідніша за ту гру.

Володимир Коваль, головний тренер «Дніпра»:

– Головне впоратися психологічно з 8/10 пропущених триочкових в першій чверті. Начебто ми захищаємося, але що не кидок, то в кошику. Це психологічно навантажує, але ми з цим впорались і далі грали в свою гру. Все йшло, як треба. Я дякую хлопцям. Вчора я їх трохи на камеру критикував. Сьогодні можу лише похвалити. Вони молодці, грали агресивно. Все сьогодні зробили, що ми вимагаємо від них. Грали розкуто, на публіку, це було все по грі. В захисті відпрацювали. Готуємося на плей-офф. Очікуємо суперника. Через тиждень в нас гра.

Артем Романиця, форвард «Київ-Баскета»:

– Не було недолаштування. На початку ми вийшли, добре грали, півтори чверті було рівного баскетболу. Грали молодь і основні гравці, але просто в нас було завдання сьогодні дограти без травм. Треба було всім виходити на 100% в фокусі. В другій половині почали більш-менш добре, але не забили свої кидки. «Дніпро» вже почав все забивати, вийшла вся молодь. Добре, що всі пограли. Роман Мануйлик сьогодні 11 хвилин провів, найбільше в сезоні зіграв для себе. Рижков за 16 хвилин два триочкових забив. Ми вже вчора знали, з ким будемо грати в плей-офф. Готуємося до «Запоріжжя», основні ігри попереду.

Дмитро Забірченко, головний тренер «Дніпра»:

– Ми ніколи не грали ротацією в 12 людей, плюс у Сандула перебір фолів за 8 хвилин. Ми не можемо своєю ротацією відповісти на ротацію «Дніпра», скажемо так. У них виходять люди, які доповнюють один одного, немає провалу в грі. Нам трошки важче в задній лінії, а в передній, в принципі, не так багато людей, щоб конкурувати з «Дніпром» на рівних.  Треба порівняти стартові п’ятірки і другі п’ятірки або ротацію, коли грали. 48:24 очки запасних, в два рази більше. Тобто майже 50 очок дала ротація «Дніпра». При цьому Конєв,с Закурдаєв, Загреба починали гру з лавки. Коли в тебе три таких гравці виходять з лавки, ти розумієш, що можеш нормально 10 чоловік ротувати.

Сьогодні дали пограти молодим, більшістю з яких я незадоволений. Для них це хороший досвід, але ми не можемо грати з «Дніпром», забиваючи 13 очок за половину. Не знаходимо в якийсь момент лідера, але ми виконали багато вільних кидків триочкових у другій половині, які просто не влучили. Чотири штрафних кидки ми забили з восьми. Не було агресії в нас, де ми можемо піти в якийсь контакт для завершення. Я не думаю, що ми захищалися агресивніше або були більш жорсткими, ніж «Дніпро» сьогодні. Просто вони рівень контакту нам дали такий, що в принципі нашій молоді було важко сьогодні.

Автор публікації

Офлайн 7 години

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3645

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.