Валентин Берестнєв: “Кривбас” невипадково займає високу сходинку. Їхні легіонери роблять різницю”

Валентин Берестнєв: "Кривбас" невипадково займає високу сходинку. Їхні легіонери роблять різницю" 1 - basket.com.ua
Джерело: youtube.com

Прес-конференція після матчу «Ніко-Баскет» – «Кривбас»

Максим Сафонов, захисник «Ніко-Баскета»:

= Не виконали і провалили вказівки тренера. Дали забити легкі триочкові, не поборолися на щиті. Знову в нас багато втрат. Я не знаю, що ще сказати. Провальна гра була. Дали відчути лідерам суперників свою гру.

Валентин Берестнєв, головний тренер «Ніко-Баскета»:

– «Кривбас» невипадково займає високу сходинку, вони зараз на четвертому чи п’ятому місці. Дуже хороші легіонери і вони роблять різницю. Хлопці бились до останнього свистка сьогодні, намагались скоротити різницю, а десь до 35-ї хвилини була можливість виграти цю гру. Хочу подякувати нашим вболівальникам, які незважаючи на таку серію поразок приходять.

Погода не дуже добра для цього, але наші глядачі миколаївські приходять і підтримують. Я їм дуже дякую. Будемо робити якісь висновки, готуватися до наступного виїзду в Луцьк. Дуже важкий буде виїзд і суперники такі, що боротимуться за кожне очко, але ми намагатимемось привести звідкти хоча б одну перемогу.

Артем Водолазський, форвард «Кривбаса»:

– Була важка гра. Ми довго до неї готувалися, проводили роботу над помилками. Щось сьогодні виконали, щось ні, але намагалися йти за своїми правилами. Більш-менш ми їх виконали, тому змогли сьогодні виграти.

Євгеній Ісаков, головний тренер «Кривбаса»:

– Дякую «Ніко-Баскету» за дуже корисну гру для нас. Також хочу подякувати всім вболівальникам, які прийшли сьогодні, вболівали за нас, за Миколаїв в цілому. Всім подяка. Відключення світла не сильно вплинуло на наш тренувальний процес. Це більше такі чисто побутові моменти, які трошки тиснуть, але ми всі розуміємо, в який час живемо. Все більш-менш нормально. Ми дали відпочити гравцям, тому трошки було хвилювання, як ми після цього відпочинку повернемося. Я маю на увазі ігровий ритм і в цілому фізичні кондиції, але загалом дуже непогано. Потрошки будемо далі набирати ігрову форму, наступний тур дуже важливий для нас.

Я вважаю «Ніко-Баскет» дуже цікавою і перспективною командою. Мені подобаються всі хлопці в них, їх стиль гри. Є моменти, які їм зараз не допомагають перемагати, але я бачу, що саме цей склад має дуже великі перспективи. З ними дуже важко грати, коли вони біжать і демонструють агресивний захист, але так неможливо грати 40 хвилин. Треба перебудовуватися або піднімати фізичні кондиції на такий рівень, щоб вони могли грати весь матч таким чином.

Автор публікації

Офлайн 56 хвилин

aks701

Коментарі: 0Публікації: 3649

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.