Захисник “Філадельфії” встановив декілька персональних рекордів у грі проти “Торонто” 1 - basket.com.ua

Захисник “Філадельфії” Тайріз Максі в матчі з “Торонто” (112:90) оновив особисті рекорди за набраними очками та 3-очковим влученням. 21-річний розігруючий реалізував 9 3-очкових та набрав 44 очки.

За 40 хвилин на майданчику Тайріз реалізував 15 з 20 з гри (9 з 12 з-за дуги) і 5 з 6 з штрафних, а також записав до активу 8 підбирань і 4 передачі при 2 втратах.

Максі закинув перші 10 кидків з гри, включаючи 7 3-очкових. Тайріз став першим гравцем в історії НБА, який мав на своєму рахунку 25+ очок та 7+ влучань з дальньої дистанції при 100% реалізації з гри за половину матчу. Перший промах Максі стався лише у третій чверті.