Артем Пустовий: “Вважаю, що в Україні необхідно проводити чемпіонат у наступному сезоні”

Артем Пустовий: “Вважаю, що в Україні необхідно проводити чемпіонат у наступному сезоні” 1 - basket.com.ua

Центровий збірної України Артем Пустовий в рамках рубрики TM Parimatch “10 запитань” поділився своїми очікуваннями від Євробаскета-2022, розповів про те, яка атмосфера в команді. Окремо Артем оцінив важливість проведення баскетбольного чемпіонату в Україні в сезоні 2022/23. 

“Я думаю, у нас є гарні шанси вийти з групи на Євробаскеті, якщо ми покажемо той баскетбол, на який насправді здатні. Вважаю, що ми зможемо вийти в другий етап без якихось проблем. Важко сказати, з якого місця, але в групі є й сильні суперники, є і слабші. Все залежить від нас, якщо гратимемо на 100% в кожній грі, то в нас не має бути труднощів з виходом у другий раунд.

Фаворити групи — це Греція та Італія, але все ж таки більше греки. Аутсайдера насправді вижко виділити, адже зараз і в Британії баскетбол потроху розвивається. Тож вішати клеймо аутсайдера на якусь із команд не хотілося б.

Ми майже все літо провели разом і в нас зібралася така маленька родина. Атмосфера в збірній чудова, всі працюють, підтримують один одного, цікавляться, як у кого справи вдома. Намагаємося, незважаючи на цю жахливу ситуацію, залишатися на позитиві, працювати на максимум та віддавати всі сили на тренуваннях. Ми розуміємо, яка ситуація в Україні і зараз просто забов’язані віддати максимум на паркеті. 

Щодо молодих гравців, які зараз у збірній, то в них є колосальний потенціал і велике майбутнє в баскетболі. У Санона неймовірна енергія, але її треба правильно направити, адж він дуже розсіяний. Тож, якщо цю енергію в потрібне русло направити, він може стати одним з кращих гравців збірної на довгі роки. Сидоров — атакуючий поінт гард — дуже буде потрібен збірній, Зотов, який працює в захисті, те ж саме. Ткаченко — неймовірний атлет, Войналович може розтягнути захист і в цілому всього потрохи вміє. Зараз все залежить тільки від них, від того, як вони будуть тренуватися та прогресувати. Важливо, які хвилини вони отримуватимуть, і якщо все буде добре, то для майбутнього збірної це будуть гарні гравці. 

Чи варто проводити в наступному сезоні чемпіонат України? По-перше, це буде важко та небезпечно, але з іншого боку це потрібно. Багато спортсменів, які залишилися в Україні, яким треба продовжувати грати, тренуватися та отримувати досвід. Я вважаю, що це необхідно зробити. В якому форматі це буде — бабли, матчі на безпечній території, чи ще якось, але це буде дуже корисно для майбутнього українського баскетболу і для людей, які залишилися в Україні. Важка ситуація зараз і людям хочеться трохи відволіктися від усіх цих проблем та жахів війни. Насолодится улюбленим видм спорту буде корисно”.

0

Автор публікації

Офлайн 4 дні

BrickFreak

79
Коментарі: 28Публікації: 1699

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.