Сергія Ліщука оваціями зустріли на матчі “Валенсія” – “Барселона”: відео

Сергія Ліщука оваціями зустріли на матчі "Валенсія" - "Барселона": відео 1 - basket.com.ua

Президент БК “Рівне” Сергій Ліщук був присутній на другому матчі фіналу чемпіонату Іспанії “Валенсія” – “Барселона”.

Його та Бояна Дубльєвича вболівальники зустріли оплесками.

Ліщук виступав за “Валенсію” з 2009 по 2015 рік. У 2010 та 2014 році українець допоміг клубу виграти Єврокубок.

Також грав за “помаранчевих” в Євролізі. Загалом провів 27 матчів, набираючи 5,5 очка та 4,4 підбирання за 15 хвилин на паркеті.

Автор публікації

Офлайн 12 години

Ruslan1996

Коментарі: 38Публікації: 9136

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.