“Нью-Йорк Нікс” в другому матчі першого раунду плей-офф Східної конференції НБА поступилися “Атланті Хоукс” (106:107, 1-1 в серії).
“Нікс” по ходу четвертої чверті втратили перевагу +12 (91:79), що є найгіршим результатом для клубу в історії плей-офф НБА в заключних відрізках. Раніше двозначну перевагу +10 “Нью-Йорк” втрачав тільки один раз в 1994 році проти “Індіани Пейсерз”.
“Нікс” змогли набрати лише 15 очок в четвертій чверті – антирекорд результативності клубу в плей-офф в останній 12 хвилинці. “Нью-Йорк” не втримав захисника “Хоукс” Сі Джей Макколлума, який набрав 32 очки за матч і відзначився ключовими влучаннями в кінцівці.

