Вища ліга. Результати матчів 12 січня

Вища ліга. Результати матчів 12 січня 1 - basket.com.ua

У п’ятницю, 12 січня, матчами у Кропивницькому, Пущі-Водиці та Слобожанському стартував новий ігровий тиждень регулярного чемпіонату Вищої ліги.

Найбільш близькою боротьба була в Кропивницькому, де місцевий Push-ЦДУ дав бій Селф Мейду – 88:81. Кияни, здавалось, спокійно контролювали хід гри, зі старту отримавши перевагу і на старті третьої чверті довів її до +15. Втім, господарі повернулись до гри і в середині четвертої чверті зрівняли рахунок. Але кінцівку краще провели гравці Селф Мейду, які і святкували перемогу.

Найрезультативнішим в матчі став Вадим Лукінський, який оформив дабл-дабл з 24 очка та 11 підбирань, а у команди з Кропивницького дабл-дабл оформив Вадим Огородник – 15 очок та 10 підбирань.

В інших двох матчах дня фаворити одержали більш впевнені перемоги.

Прометей вдома розгромив Політехнік 125:22. Вже у першій чверті гандикап господарів паркету досяг двох десятків очок, а за підсумками першої половини гри – майже півсотні пунктів.

У підсумку Прометей здобув найкрупнішу перемогу у чемпіонаті (+103 пункти) з ще одним рекордом сезону – за пропущеними очками (22). У переможців найближчим до дабл-даблу був Дмитро Головчик, який завершив гру з 17 очками та 9 підбираннями, а найрезультативнішим став Михайло Бублик з 21 очком.

В Пущі-Водиці PUSH TEAM – ДТЕУ одержав впевнену перемогу над Хмельницьким 93:61. У переможців по 14 очок набрали Олексій Кочура, Дмитро Кравченко та Костянтин Пунда.