Вища ліга: результати матчів 1 березня

Вища ліга: результати матчів 1 березня 1 - basket.com.ua

Трьома матчами в Пущі-Водиці продовжився регулярний чемпіонат Вищої ліги.

В центральному матчі дня Ніко-Баскет здобув перемогу над Селф Мейдом з рахунком

Ніко-Баскет зі стартових хвилин заволодів ініціативою, повів +12, але Селф Мейд вирівняв гру. З середини третьої чверті Ніко-Баскет зробив ще один ривок, на який цього разу у киян відповіді не знайшлось. У Ніко-Баскета найрезультативнішим з 19 очками став Владислав Орзул, а у Селф Мейда 20 очок та 8 підбирань записав до свого активу Владислав Лукінський.

Прометей здолав Push-ЦДУ із рахунком 129:43. Підопічні Олександра Пащенка зуміли впевнено виграти кожну з чотирьох чвертей зустрічі, а одразу 8 гравців команди завершили матч із 10+ очками. Найрезультативнішим став Данііл Пирогов із 17 очками, а найфективнішим Максим Сандул із дабл-даблом 19 очок та 11 підбирань за 16 хвилин та рейтингом ефективності 28.

Ще в одному матчі Харківські Соколи впевнено переграли Політехнік 91:56. Найрезультативнішим в матчі став капітан Політехніка Олег Отришко з 27 очками, а у Харківських Соколів 18 очок набрав Григорій Алтухов, реалізувавши 6 з 7 триочкових, а Владислав Чевердін набрав 17 очок та зробив 7 підбирань.