Валерій Плеханов: “Проблема в тому, що я не зміг рівно розподілити час між лідерами та лавкою”

Валерій Плеханов: "Проблема в тому, що я не зміг рівно розподілити час між лідерами та лавкою" 1 - basket.com.ua

Прес-конференція після матчу «Говерла-Прикарпаття» – «Запоріжжя»

Роман Морозов, форвард «Запоріжжя»:

– Ми зробили гандикап і всю гру його тримали. Довели матч до логічного кінця. Були моменти, коли суперник забивав пару куражних м’ячів, включився в боротьбу, майже повернувся в гру, але ми все одно тримали дистанцію і спокійно завершили гру. «Говерла-Прикарпаття» – добротна команда, яка шкишко біжить. Ми зіграли три матчі. Завжди боремося за перемогу.

Валерій Плеханов, головний тренер «Запоріжжя»:

– Дуже гарна команда «Говерла-Прикарпаття». Організована, швидка в захисті і в нападі. Є яскраво виражений лідер, з яким я колись працював у «Кривбасі». Приємно, що він прогресує. Тривала подорож у нашої команди. Не було часу на відновлення. Ретельно готувалися. Складно було грати, тому що суперник кожен раз чередував зонний і персональний захист. Це досить складно для команди, яка тільки втягується в сезон

Вдячний хлопцям. Перемога є перемога. Праці ще дуже багато. Насамперед проблема в тому, що я не зміг рівно розподілити час між лідерами та лавкою, тому завтра буде дуже складно. Розслаблятися ніколи. Починаємо готуватися до «Політехніки-Галичини» та аналізувати помилки. Сьогодні були готові до зони, ретельно готувалися і дуже довго дивилися відео. Мали заготівки під кожну зону. Певний час було складно, але завжди знаходили рішення, які допомогли нам взяти матч.

Павло Горобченко, захисник «Прикарпаття-Говерли»:

– Вітаю «Запоріжжя» з перемогою. Вони дуже гарно зіграли. Хочу вибачитися перед нашими вболівальниками. Дуже прикра поразка. Програли захист один в один, не виконали план на гру, багато пропустили. «Запоріжжя» карало нас за помилки. Суперники на почату забили два триочкових кидки і потім ми завжди наздоганяли. Наближались до -9. В третій чверті могли наздогнати, але «Запоріжжя» – дуже досвідчена команда, яка покарала нас за помилки.

Євген Мурзін, головний тренер «Прикарпаття-Говерли»:

– Програли боротьбу, підбір, захист один в один. «Запоріжжя» контролювало всю гру. Треба працювати і розбирати помилки. Нема що сказати. Дуже важка гра. Будемо готуватися до наступного матчу з БІПОЮ.

0

Автор публікації

Офлайн 3 години

aks701

10
Коментарі: 0Публікації: 1808

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Цей сайт використовує файли cookie, щоб запропонувати вам кращий досвід перегляду. Переглядаючи цей веб-сайт, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie.